İstanbul'un şarkılara, şiirlere konu olmuş en güzel mekanlarından, Marmara denizinde inci gibi dizilen, yaz aylarının İstanbul'a en yakın sayfiyesi Prens Adaları...

Talep edilen teknemizin teknik özellikleri dahilinde imkan veren hareket noktaları genel olarak aşağıdaki detaylar doğrultusunda belirlenmiştir.

Avrupa Yakası : Kabataş motor iskelesi, Arnavutköy vapur iskelesi yanı, Bebek

Anadolu Yakası : Üsküdar Dentur motor iskelesi, Paşalimanı eski Tekel Fabrikası yanı, Beylerbeyi iskelesi yanı Polis Evi parkı.

Belirlenen hareket noktasından itibaren Kız Kulesi ve tarihi yarımada manzarasıyla İstanbul Boğazından çıkış. Haydarpaşa, Kadıköy, Moda, Fenerbahçe, Caddebostan, Bostancı semtlerini izleyerek yaklaşık olarak 20:30 - 21:00 arası Adalar’a varış. Adalar etrafında tur veya isteğe göre motorların stop edilmesi ve sessiz bir dinlence.

22:30 da dönüş yolculuğunun başlaması, Anadolu yakası semtleri ve tarihi yarımada manzarası izlenerek, Boğaz’a giriş ve hareket noktasında turun tamamlanması

Hareketimizle birlikte teknenin açık alanında hoşgeldiniz kokteyli başlayacak olup sonrasında seçeceğiniz özel menülerimiz ile akşam yemeği servisimiz ve içkilerimiz tur boyunca gecenize eşlik edecek.

YEMEKLİ ADALAR TEKNE TURLARI ÖZEL TEKNE KİRALAMA OLARAK SADECE KAPALI GRUPLARA YAPILMAKTADIR.