Tercih edeceğiniz teknemizin teknik özellikleri dahilinde imkan veren hareket noktaları genel olarak aşağıdaki detaylar doğrultusunda belirlenmiştir.

Avrupa Yakası : Kabataş motor iskelesi, Arnavutköy vapur iskelesi yanı, Bebek, Tarabya

Anadolu Yakası : Paşalimanı eski Tekel Fabrikası yanı, Beylerbeyi iskelesi yanı Polis Evi parkı.

Belirlenen hareket noktasına göre 2 farklı rota alternatifi izlenerek tekne turu başlar.

1 – Tarabya, Bebek, Arnavutköy noktalarından hareketle önce Beşiktaş ve Kabataş açıklarına kadar tarihi yarımada ve Kız Kulesi görülecek şekilde seyir, sonrasında Asya kıyı şeridini takiben Beykoz açıklarına ulaşma… İsteğe göre tekne motorlarının stop edilmesi ve sessiz bir dinlence. Tercihinize bağlı olarak kaliteli mutfağımızın özel mönülerinden birini seçip brunch veya öğle yemeği servisimizle günü tamamlayabilirsiniz. Dönüş yolunda Avrupa tarafı sahilini takip ederek hareket noktamızda boğaz turunun tamamlanması.

2 – Kabataş veya Üsküdar noktalarından hareketle Asya tarafı kıyı şeridini takiben Beykoz açıklarına ulaşma… İsteğe göre tekne motorlarının stop edilmesi ve sessiz bir dinlence. Dönüş yolunda Avrupa tarafı sahilini takip ederek tarihi yarımada ve Kız Kulesi seyir zevkiyle hareket noktamızda boğaz turunun tamamlanması.

Hareketimizle birlikte teknenin açık alanında hoşgeldiniz kokteyli başlayacak olup sonrasında seçeceğiniz özel menülerimiz ile akşam yemeği servisimiz ve içkilerimiz tur boyunca gecenize eşlik edecek.

YEMEKLİ BOĞAZ TEKNE TURLARI ÖZEL TEKNE KİRALAMA OLARAK SADECE KAPALI GRUPLARA YAPILMAKTADIR.