İstanbul…

Türkiye’nin toplam ticaret hacminin yarısından fazlasını tek başına sağlayan müthiş bir metropol. İrili ufaklı onbinlerce firmanın içinde bulunduğu ve son yıllarda yabancı yatırımcılarında ilgisiyle bir marka olarak Avrupa’nın parlayan yıldızı haline gelen dev bir üretim ve tüketim merkezi.

Ancak Tarihi ve Kültürel mirası, büyüleyici güzellikleri, jeopolitik konumu, bazılarımızın New York’a benzettiği kozmopolit ve renkli yaşam gibi öne çıkan farklarının yanında özellikle iş hayatında hiç de kolay olmayan yorucu ve yıpratıcı bir temponun da sahibi.

Kurumsal bir şirket veya KOBİ olarak adlandırılan daha küçük ama gelişmeye açık bir yapının yöneticisi olarak hepimizin bu agresif tempo içinde çalışan kadrolarımızı zinde tutmak, motive etmek ve takım bilincine kavuşturmak amacıyla bazen hoş organizasyonlar yapması ekip ruhu açısından çok faydalı olmaktadır.

Ayrıca bu organizasyonlarda her türlü müzik ve show talepleri firmamız bünyesindeki ekiplerle karşılanmaktadır.

Hatta bir adım daha ileri giderek tamamen size özel olarak hazırlanacak bir program akışı ve itinalı bir servisle şirket toplantılarınızı da teknede yapabileceğinizin altını çiziyor,Birbirlerinin kopyası olan sıkıcı otel salonları, sizi ve kurumunuzu özel hissettirmekten uzak bildik ikramlar yerine tamamen size ait olan bir teknede ihtiyacınız olabilecek tüm ekipmanlarla birlikte ve muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde toplantı imkanı sunuyoruz.

Dolayısıyla T vitamini şirket toplantılarınızda ihtiyacınız olabilecek tüm donanım ve diğer detayları size sağlıyor… Denizde olsanız bile!

Teknede toplantı organizasyonu için Tvitamini tarafından sağlanan servisler:

  • Organizasyonla ilgili ihtiyaçların belirlenmesi
  • Uygun tekne seçimi
  • Doğru rota bilgileri
  • Alternatif oturma düzenleri
  • Tüm teknik ekipman
  • Yiyecek ve içecek servisleri